VIDEO

Jak sami dobře víte, na webu lze dneska najít cokoliv, po čem běžný "netista" touží. My však nechceme patřit mezi ty, kteří si udělají radost tím, že zveřejní opravdu vše co je napadne. Vzhledem k zrychlujícímu se vývoji nejmodernějších technologií si člověk moc rád užije něčeho nového, o čem doposud ani nepřemýšlel. Prostě co je nové, to je hezké, ale ne vždy a všude. Toužíte po tom si nedělat ostudu, ale naopak se něčím reprezentovat ?  Jak jste na úvodní stránce četli, tak mi asi potvrdíte mé motto - Člověka více zaujme to co vidí a slyší, než to co by si musel zdlouhavě číst...  Sami dobře víte, proč vyhazujete běžné reklamní tiskoviny ze své poštovní schránky a proč si rozbalíte spíše reprezentativní a obsáhlý katalog známého výrobce nebo cestovní kanceláře. Vždy si raději prohlédnete něco příjemného a nového jak v tisku, tak na webu nebo v televizi. Dávno tomu (25 let), co jsem si vážili každé nové informace v denním tisku, rozhlase nebo v televizi, i když nebyly vždy pravdivé. Dnes už je v mediích tolik informací, že sami nevíme,  co je originál nebo kopie, kdo nám lže a kdo má pravdu. My chceme podávat informace jak v reportážích, tak v reklamě či prezentaci takové, kterým se bude dát věřit - dokonalé, podle Vašich představ a záměru.

VIDEO náhledy

Samochvála škodí, takže obrázek o našich schopnostech si raději udělejte sami v náhledech na naší práci. Vzhledem k vývoji techniky Vám dnes již nebudu zasílat náhledy na mé výtvory z konce minulého století nebo dokonce i z naší "sametové revoluce". Držíme se slov jednoho hodně známého režiséra - "Nezáleží na tom CO  všechno a KDE jsi natočil, ale JAK". Ne všechno je dle našich představ a možností, ale dle představ každého zákazníka, kterému se snažíme vyhovět. 

Takže jen pár náhledů, od každého něco. Svatby jsou soukromé záležitosti, kterými nechceme nijak narušovat soukromí jakékoliv rodiny bez jejich souhlasu.

Reklamní spot     Firemní prezentace    Videoklip    Dokument    Ukázka nabídky na spolupráci    SKI

3. 4. 2014 |Článků: 0

Kontakt

AVS Eder Vítězslav
Praha 4 - Kavčí Hory / Kostelec nad Labem 585
608029671
10235353